Przyrząd do pielęgnacji i masażu ciała z aplikatorem

GL0206

Nowy produkt

Przyrząd do pielęgnacji i masażu ciała z aplikatorem posiada wydłużoną, ergonomiczną rękojeść zakończoną zdejmowanym okrągłym aplikatorem z 19 masującymi kulami. Przyrząd do pielęgnacji i masażu ciała z aplikatorem szczególnie polecany jest dla osób z ograniczonym zakresem ruchowym. Korzystając z niego zapewniamy sobie znakomitym sposób na chwile relaksu i poprawę ogólnego samopoczucia.

Więcej szczegółów

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 ocen

Oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

37,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Przyrząd do pielęgnacji i masażu ciała z aplikatorem posiada wydłużoną, ergonomiczną rękojeść zakończoną zdejmowanym okrągłym aplikatorem z 19 masującymi kulami.

Zaraz po napełnieniu, zbiorniczka przyrządu balsamem lub innym wybranym przez nas środkiem do pielęgnacji ciała, możemy rozpocząć masaż. Podczas masażu dochodzi do usuwania martwego naskórka, tym samym do poprawy wyglądu skóry. Masaż pobudzając krążenie, sprawia także, że skóra jest bardziej dotleniona i elastyczna.

Główkę aplikatora możemy również założyć na rączkę, dzięki czemu możemy nanieść wybrany środek pielęgnacyjny w trudno dostępne dla nas miejsca na ciele. Przyrząd do pielęgnacji i masażu ciała z aplikatorem szczególnie polecany jest dla osób z ograniczonym zakresem ruchowym.

19 obrotowych kul zapewnia nam przyjemny masaż przez cały czas rozprowadzania środka pielęgnacyjnego. Przyrząd do masażu ciała jest znakomitym sposobem na chwile relaksu, odprężenia i poprawę ogólnego samopoczucia.

Recenzje Recenzje (0)

Recencji: 0 - 0 1 2 3 4 0/5

Produkty powiązane

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.