Piżama jednoczęściowa-jersey

Nowy produkt

Piżama jednoczęściowa polecana jest dla osób starszych, niepełnosprawnych, przewlekle chorych, w tym na chorobę Alzheimera i inne schorzenia o charakterze dementywnym. Szczególnie sprawdza się w opiece nad chorymi ze skłonnościami do odkrywania się, niekontrolowanego rozbierania  i ściągania pieluch.

Więcej szczegółów

165,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Co zrobić by zapobiec przed samodzielnym, niekontrolowanym rozbieraniem się podopiecznego? Często w opiece nad osobą starszą, przewlekle chorą czy niepełnosprawną zadajemy sobie takie pytanie.

Szczególnie jest to ważne przy osobach pampersowanych .Niekontrolowane zdejmowanie pieluchy może doprowadzić do samozabrudzenia , zanieczyszczenia łóżka czy rzeczy leżących w zasięgu ręki chorego. Nie jest to złośliwe, jest to stan chorobowy i dlatego tym bardziej należy przedsięwziąć wszelkie środki by nie dopuszczać do takich sytuacji.

Problem można rozwiązać wprowadzając do garderoby podopiecznego jednoczęściową piżamę z wszytym na plecach zamkiem.

Ta forma nocnego stroju nie tylko zapewni komfort odpoczynku, ale także ograniczy niekontrolowane rozbieranie się czy wyjmowanie pampersa przez podopiecznego.

Jednoczęściowa piżama – kombinezon polecana jest szczególnie dla osób starszych, niepełnosprawnych, przewlekle chorych, w tym zwłaszcza na chorobę Alzheimera i inne schorzenia o charakterze dementywnym.

Dla osoby długotrwale leżącej w łóżku, sugerujemy jednoczęściową piżamę wykonaną z tkaniny bawełnianej z dodatkiem elastanu typu jersey. Ta oddychająca, miękka, elastyczna i miła w dotyku dzianina idealne się sprawdza jako materiał na piżamy - wykonana z niej odzież daje poczucie komfortu i wygody.

Osobom, które preferują na co dzień ciepły ubiór lub mają tendencje do niszczenia lub rozrywania noszonych ubrań proponujemy jednoczęściową piżamę z dzianiny dresowej- jest zdecydowanie mocniejsza.

 Co przemawia za wyborem jednoczęściowej piżamy:

  • miejsce wszycia zamka - umieszczenie go na plecach zabezpiecza przed niekontrolowanym rozbieraniem się, zdejmowaniem pampersa
  • wszyta materiałowa zakładka na plecach chroni przed uwieraniem zamka
  • lamówka wokół dekoltu zabezpiecza przed jego rozciągnięciem
  • długa nogawka ze ściągaczem uniemożliwia dostęp do pampersa
  • podwójne szwy gwarantują wytrzymałość produktu
  • uszycie z przyjaznego materiału
  • wolna dodatkowa przestrzeń w kroku pozwala na wygodne umieszczenie pieluchy

Jednoczęściowe piżamy z wszytym na plecach zamkiem są niezawodne, problem niekontrolowanego rozbierania się i wyjmowania pampersa, właśnie dzięki nim może zostać rozwiązany.

Dostępna w kolorze-jasno szarym (dresowym)

Przy wyborze rozmiaru kombinezonu prosimy kierować się podaną poniżej tabelą rozmiarów:

Wymiary

   S

   M

   L

Obwód klatki piersiowej

   86

   90

   96

Obwód bioder

   94

  100

  104

Długość nogawki (od kroku w dół)

   58

   62

   66

Długość (od pachy w dół)

  112

  118

  120

 

Produkt polski.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty powiązane