Karta Seniora – nowi partnerzy!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pamiętacie na pewno, kiedy pisaliśmy o Miejskiej Karcie Seniora. Ostatnimi czasy znalazło się kilku nowych partnerów, z różnych fajnych miejsc. Poniżej przedstawiamy ich po krótce:

 

  1. Amii – 20% rabatu na zakup molekularnych filtrów do wody pitnej oraz na zakup testerów trzeźwości. Dostępny w sklepie internetowym oraz w stacjonarnych.

 

  1.  Kawiarnia Czekolada Retro Cafe – 10% zniżki na cały asortyment  w ich kawiarni przy ul. Moniuszki 11. Mają naprawdę sporo pysznych rzeczy!

 

  1. Optyka JBS – 15% zniżki na zakup okularów korekcyjnych,  20% zniżki na zakup galanterii oftalmicznej oraz bezpłatne badanie ostrości wzroku przy zakupie okularów!

 

  1. Firma Poligraficzna HIP PAP – 25% zniżki na wszystkie usługi małej poligrafii tj. wydruki, kserokopie czarnobiałe i kolorowe, oprawy dokumentów i książek.

 

  1. Medbas – 10% zniżki na zabiegi terapii manulanej i masażu, 10% zniżki na konsultacje dietetyczne, Kinestotaping w cenie 20 zł!

 

  1. Clinic Vision – 5% rabat na wybrane pakiety usunięcia zaćmy.

A także Leśny Dom Seniora połozony w Gąsowie zaprasza na turnusy rehabilitacyjne i wypoczynkowe z 10% znizką! Sprawdźcie nowości i dajcie nam znać, która spodobała się Wam najbardziej!

To nie koniec! Czytaj dalej:

Koszyk
Scroll to Top
Skip to content