Uniwersalna deska z przystawkami

HK0200

Nowy produkt

Ta wielozadaniowa deska kuchenna została stworzona do zapewnienia pomocy w wielu codziennych czynnościach kuchennych. Konstrukcja oparta jest na niezwykle trwałej desce do krojenia o rozmiarach 500 na 300mm.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 ocen

Oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

359,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Wielozadaniowa deska do krojenia

pomaga w wykonywaniu wielu codziennych czynności kuchennych. Jest nieodzowną pomocą dla osób z ograniczoną sprawnością fizyczną.

Konstrukcja oparta jest na niezwykle trwałej desce do krojenia (o rozmiarach 500 na 300 mm).

Prezentowana deska kuchenna dodatkowo wyposażona jest w:

  • tarkę lub skrobaczkę (do zamontowania zamiennie) z pojemnikiem na przetworzone produkty, dzięki któremu ograniczymy stratę produktu i zapobiegniemy niepożądanemu bałaganowi.
  • szczoteczkę do czyszczenia warzyw i owoców
  • krawędź wyprofilowaną w kształcie litery „L” (o rozmiarach 130 na 95 mm) zabezpieczającą przed zsuwaniem się obrabianych produktów np. ułatwiają smarowanie pieczywa
  • odczepiane stalowe kolce, które po nabiciu na nie chleba, owocu czy warzywa utrzymują w miejscu produkt podczas krojenia
  • odczepiany zacisk będący w stanie utrzymać produkt ( miskę bądź puszkę) o średnicy dochodzącej do 11 cm

Wielozadaniowa deska do krojenia mocowana jest na cztery antypoślizgowe przyssawki , dzięki którym urządzenie jest stabilne i nie przesuwa się.

Dzięki tej desce, która stanowi zestaw przyrządów kuchennych, każdy, nawet osoba z ograniczoną sprawnością samodzielnie przygotuje wykwintny posiłek.

Można ją myć w zmywarce.

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

 

 

 

Powiązane wpisy na blogu

Recenzje Recenzje (0)

Recencji: 0 - 0 1 2 3 4 0/5

Produkty powiązane

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.