Uniwersalna deska z przystawkami

HK0200

Nowy produkt

Ta wielozadaniowa deska kuchenna została stworzona do zapewnienia pomocy w wielu codziennych czynnościach kuchennych. Konstrukcja oparta jest na niezwykle trwałej desce do krojenia o rozmiarach 500 na 300mm.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

228,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wielozadaniowa deska do krojenia

pomaga w wykonywaniu wielu codziennych czynności kuchennych. Jest nieodzowną pomocą dla osób z ograniczoną sprawnością fizyczną.

Konstrukcja oparta jest na niezwykle trwałej desce do krojenia (o rozmiarach 500 na 300 mm).

Prezentowana deska kuchenna dodatkowo wyposażona jest w:

  • tarkę lub skrobaczkę (do zamontowania zamiennie) z pojemnikiem na przetworzone produkty, dzięki któremu ograniczymy stratę produktu i zapobiegniemy niepożądanemu bałaganowi.
  • szczoteczkę do czyszczenia warzyw i owoców
  • krawędź wyprofilowaną w kształcie litery „L” (o rozmiarach 130 na 95 mm) zabezpieczającą przed zsuwaniem się obrabianych produktów np. ułatwiają smarowanie pieczywa
  • odczepiane stalowe kolce, które po nabiciu na nie chleba, owocu czy warzywa utrzymują w miejscu produkt podczas krojenia
  • odczepiany zacisk będący w stanie utrzymać produkt ( miskę bądź puszkę) o średnicy dochodzącej do 11 cm

Wielozadaniowa deska do krojenia mocowana jest na cztery antypoślizgowe przyssawki , dzięki którym urządzenie jest stabilne i nie przesuwa się.

Dzięki tej desce, która stanowi zestaw przyrządów kuchennych, każdy, nawet osoba z ograniczoną sprawnością samodzielnie przygotuje wykwintny posiłek.

Można ją myć w zmywarce.

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

 

 

 

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty powiązane