Fotel wannowy INOX Zobacz większe

Fotel na wannę INOX

FL0268

Nowy produkt

Fotel wannowy INOX jest nieocenioną pomocą dla seniorów, osób chorych i niepełnosprawnych podczas codziennej pielęgnacji ciała. Wskazany dla pacjentów z ograniczonym potencjałem ruchowym, dla których wejście do wanny i precyzyjne umycie ciała w pozycji siedzącej lub stojącej jest dużą trudnością. 

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 ocen

Oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

419,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Fotel wannowy INOX będzie nieocenioną pomocą dla seniorów, osób chorych i niepełnosprawnych podczas codziennej pielęgnacji ciała. Wskazany dla pacjentów z ograniczonym potencjałem ruchowym, dla których wejście do wanny i precyzyjne umycie ciała w pozycji siedzącej lub stojącej jest dużą trudnością. Wygodny w użytkowaniu fotel na wannę INOX szczególnie polecany jest osobom w zaawansowanym wieku, rekonwalescentom po poważnych urazach i schorzeniach aparatu ruchowego oraz osobom niepełnosprawnym.

Fotel na wannę INOX to przyrząd, dzięki któremu osoba starsza, niesprawna fizycznie lub schorowana będzie mogła samodzielnie korzystać z wanny bez konieczności krępującej i wprawiającej w dyskomfort pomocy osób trzecich. Zaprojektowany jest w specjalny sposób, aby jak najbardziej ułatwić korzystanie z wanny i dokładną pielęgnację ciała. Dzięki temu urządzeniu ryzyko poślizgnięcia się, przewrócenia i wystąpienia urazu zostaje niemal całkowicie wyeliminowane.

Korzystając z fotela na wannę INOX pacjent wykonuje wszystkie czynności związane z myciem ciała pozostając w pozycji siedzącej. Fotel mocowany jest do brzegów wanny za pomocą specjalnych, solidnych i wytrzymałych uchwytów z powłoką antypoślizgową. Wyposażone w wygodne oparcie siedzisko jest odpowiednio duże i głębokie, posiada otwory umożliwiające swobodne spływanie wody. Produkt jest w pełni higieniczny, prosty w montażu, odporny na działanie wilgoci i trwały. Wysokiej klasy materiały i niezawodna konstrukcja są gwarancją bezpieczeństwa i zdrowia użytkowników. Fotel wannowy INOX to produkt medyczny, posiadający niezbędne certyfikaty jakości i zgodny z regulacjami ochrony zdrowia.

• Maksymalne obciążenie do 100 kg

• Lekka a zarazem solidna konstrukcja

• Waga : 4,2 kg

• Wymiary siedziska: szerokość 40 cm, oparcie 34 cm, głębokość 40 cm

• Wysokość całkowita : 52 cm

• Szerokość całkowita : 73 cm

• Szerokość użytkowa : 52,5 cm

• Długość : 78 cm

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

 

Recenzje Recenzje (0)

Recencji: 0 - 0 1 2 3 4 0/5

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.