Nowy DuoSeptAG preparat antybakteryjny Zobacz większe

DuoSept AG+

Nowy produkt

DuoSeptAG+ to rewolucyjna, opatentowana formuła łącząca dwa wysoce skuteczne składniki: srebro i nadtlenek wodoru. Jest bezwonny, nie zawiera barwników, ani środków konserwujących. Ma szerokie zastosowanie przy problemach skórnych. Przebadany dermatologicznie.

Więcej szczegółów

35,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

DuoSept AG+ to rewolucyjna, opatentowana formuła łącząca dwa wysoce skuteczne składniki:  srebro i nadtlenek wodoru (tzw. wodę utlenioną).

Daje 10- krotnie większą skuteczność działania niż każdy z tych produktów oddzielnie.

Jest bezwonny, nie zawiera barwników, ani środków konserwujących. Został przebadany dermatologicznie przez certyfikowane laboratorium. Przeprowadzone badania potwierdzają jego skuteczność w walce z większością patogenów, niszczy bakterie tlenowe i beztlenowe.

DuoSept AG+ ma szerokie zastosowanie przy różnorodnych problemach skórnych, min. przy :

- odleżynach,

- trudno gojących się ranach,

- grzybicy, opryszczce,

- oparzeniach, odparzeniach ,

- trądziku, AZS, łuszczycy

-  otarciach, skaleczeniach,

- idealny po zabiegach kosmetycznych.

Połączenie srebra i nadtlenku wodoru powoduje 10-krotnie skuteczniejszy efekt niż zastosowanie ich pojedynczo.

Srebro- działa przeciw zapalnie i bakteriobójczo. Jony srebra reagują z białkami naskórka, tworząc w ten sposób nieprzenikalną dla bakterii i wirusów powłokę. Dodatkowo srebro atakuje bakterie bezpośrednio co tylko poprawia jakość ochronny oferowanej przez preparaty z dodatkiem srebra.

Nadtlenek wodoru- główną funkcją jest tzw. utleniająca detoksykacja. Oznacza to, że H2O2 utlenia toksyny, zabija bakterie i wirusy. Pod wpływem enzymu katalazy przemienia się w wodę i tlen atomowy, chroniąc struktury tkanek przed uszkodzeniami.

Poprzez swoją unikalną formułę DuoSept AG+ jest jedynym produktem o tak szerokim i skutecznym spektrum działania.

Produkt jest dostępny w trzech pojemnościach: 50ml, 100ml i  500ml.

 

 

 

 

 

 

Produkty powiązane

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.