Kubek - bidon z rurką

HK0357

Nowy produkt

Kubek bidon jest idealnym rozwiązaniem dla osób z ograniczoną mobilnością. Został zaprojektowany w celu zapobiegania odwodnieniu. Pozwala na przyjmowanie płynów  bez pomocy osób trzecich.

Więcej szczegółów

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 ocen

Oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

99,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Ten wielokrotnie nagradzany bidon z rurką pomaga w zapobieganiu odwodnienia, które jest dużym problemem w ramach opieki zdrowotnej. Odwodnienie może spowodować duże problemy zdrowotne m.in. zaparcia, zakażenia układu moczowego, zawroty głowy, odleżyny, problemy z ciśnieniem krwi.
Gdy problemy zdrowotne ograniczają mobilność, ryzyko odwodnienia jest zwiększone.  Bidon z długą rurką eliminuje ten problem.

Wykorzystując zamocowany na bidonie uchwyt można go zawiesić na łóżku, wózku inwalidzkim lub fotelu. Dodatkowo w razie potrzeby rurkę do picia
z zaworem można małym klipsem przymocować do odzieży.

Gdy bidon jest zawieszony na łóżku, krześle lub wózku, użytkownik po prostu chwyta rurkę z ustnikiem, wkłada między wargi, a następnie zagryza i zasysa. Innowacyjność ustnika gwarantuje, że nie ma niekontrolowanego wycieku lub kapania.

Jeśli bidon zawiesimy nad głową, zadziała jak syfon, co umożliwi osobom z ograniczoną zdolnością ssania  możliwość picia płynu już po zagryzieniu ustnika.

Miarka na obudowie umożliwia monitorowanie ilości spożywanego płynu.

Przeznaczony dla osób mających problemy z koordynacja ruchową. Ergonomiczny uchwyt pozwala na korzystanie z bidonu nawet użytkownikom o słabej sile uchwytu, z chorobą Parkinsona, SM, zapaleniem stawów, itp.

Prosimy o zapoznanie się z prostą instrukcją użytkowania i czyszczenia:

- nie zanurzać butelki ani korka we wrzącej wodzie
- przed napełnieniem butelki należy ją wymyć w ciepłej wodzie z mydłem  i wypłukać
- można zmywać w zmywarce ale w temperaturze maximum 65 stopni Celsjusza
- rurka oraz ustnik powinny być regularnie wymieniane lub demontowane i dokładnie czyszczone
- w środowisku domowym rurka przeznaczona powinna być stosowana tylko do osobistego użytku i regularnie czyszczona i wymieniana
Pojemność: 1 litr
Długość rurki:120 cm


Powiązane wpisy na blogu

Recenzje Recenzje (0)

Recencji: 0 - 0 1 2 3 4 0/5

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.