Wodoszczelna poszwa na kołdrę

MH0168

Nowy produkt

Wodoszczelny pokrowiec na kołdrę jest idealnym rozwiązaniem przeznaczonym do długotrwałego stosowania w warunkach, gdzie wymagana jest maksymalna ochrona pościeli przed zamoczeniem lub zabrudzeniem.

Wykonana jest z miękkiego, antystatycznego tworzywa. Zapinana na zamek błyskawiczny.

Wymiary 160x200 cm.

Więcej szczegółów

111,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wodoszczelny pokrowiec na kołdrę

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych stałych klientów i chcąc sprostać wyzwaniom związanym z chorobą lub ograniczeniem sprawności osób bliskich i wynikającymi stąd obowiązkami pielęgnacyjnymi, proponujemy wodoodporny pokrowiec na kołdrę, skutecznie zabezpieczający pościel przed zabrudzeniem. Jest to znakomite rozwiązanie higieniczne, przede wszystkim w przypadku długotrwałej choroby i niesprawności. Zastosowanie tego rodzaju poszwy eliminuje konieczność bardzo częstej wymiany pościeli w wyniku jej zamoczenia czy zabrudzenia.

Wodoodporny pokrowiec na poszwę wykonany jest z miękkiego, przeźroczystego i antystatycznego tworzywa, co oprócz zasadniczej funkcji, jaką jest ochrona pościeli, ma dodatkowe zalety.

Czyni go bowiem komfortowym dla użytkownika i jednocześnie nie budzi przykrych estetycznie skojarzeń z ceratą nie przysłaniając prawdziwej pościeli.

Wygodne zapięcie na zamek błyskawiczny powoduje, że bardzo łatwo można poszwę zdejmować i zakładać, a jednocześnie dodatkowo zabezpiecza pościel przed zamoczeniem.

Wodoszczelna  poszwa na kołdrę ma również dodatkowe funkcje ochronne, nie przepuszcza  szkodliwych roztoczy kurzu domowego.

Łatwo się pierze, zarówno ręcznie, jak i mechanicznie, nie wymaga wyżymania ani prasowania. Szybko wysycha w naturalnych warunkach.

Istotną cechą jest jej obniżona palność, co zostało potwierdzone stosownym atestem, a co może mieć znaczenie w niektórych sytuacjach długotrwałej choroby i ograniczonej świadomości chorego.

Pokrowiec na kołdrę ma standardowe wymiary 160x200 cm.

Producentem wodoszczelnych  poszew  na kołdrę jest renomowana angielska firma Henleys Medical Supplies Ltd, która od wielu lat specjalizuje się zarówno w produkcji wyrobów medycznych, jak i artykułów ułatwiających opiekę nad chorymi.

Cechy wodoszczelnego pokrowca na kołdrę:

  • wodoszczelna
  • odporna na roztocza kurzu domowego
  • możliwość prania ręcznego lub w pralce
  • obniżona palność materiału (posiada atest)
  • antystatyczna

 Instrukcja prania :

  • prać w temperaturze do 60 stopni
  • nie wyżymać
  • nie prasować
  • nie stosować do czyszczenia odczynników chemicznych
  • pozostawić do wyschnięcia z dala od  grzejników

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty powiązane