Wodoodporny pokrowiec na materac

Nowy produkt

Doskonałej jakości, a przy tym trwały pokrowiec na materac do łóżka. Łatwy w utrzymaniu w czystości, możliwość prania.

Więcej szczegółów

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
5,00/5 - 2 ocen

Oceny
0 1 2 3 42
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

69,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Wodoodporny pokrowiec na materac to sprawdzony sposób na to, aby podnieść komfort życia osoby leżącej lub mającej problemy z nietrzymaniem moczu. Proponowany produkt został wyprodukowany z certyfikowanych tworzyw, które nie posiadają w swoim składzie żadnych szkodliwych związków. Nie należy więc martwić się o podrażnienia skóry, czy też inne dolegliwości.

Wodoodporny pokrowiec na materac - doskonała ochrona przed wilgocią

Solidny pokrowiec na materac cechuje się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia. To właśnie dzięki temu przetrwa on w nienaruszonym stanie długie lata. Gwarantuje on doskonałą ochronę materaca przed wilgocią. Nie trzeba obawiać się jego przedwczesnego zniszczenia. Utrzymanie właściwego poziomu higieny nie będzie żadnym wyzwaniem. Należy również wspomnieć, że jest to produkt częściowo ognioodporny, co podnosi poziom bezpieczeństwa użytkowania. Tworzywa spełniają wszelkie normy oraz standardy. Z tego względu proponowany pokrowiec na materac często stanowi wyposażenie szpitali, domów seniora, czy też ośrodków zdrowia. Produkt można prać w pralce w temperaturze 95 o C.

Wodoodporny pokrowiec na materac - środki hamujące rozwój zarazków

Opisywany wodoodporny pokrowiec na materac zawiera w sobie bezzapachowe środki hamujące rozwój bakterii, czy też grzybów. Zmniejsza to ryzyko pojawienia się infekcji. Pokrowiec można łatwo i bezproblemowo utrzymać w czystości. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby prać go w pralce. Należy jednak stosować się do zaleceń producenta dotyczących prania. Istotne jest to, aby nie stosować środków zmiękczających tkaniny, czy też posiadających właściwości rozpuszczające.

Rozmiary nieprzemakalnego pokrowca na materac:

materac pojedynczy100 x 200 x 20 cm
materac podwójny 140 x 200 x 20 cm

Pokrowiec nie tylko chroni przed zamoczeniem, ale również ułatwia zachowanie materaca w czystości. Zwróć uwagę na etykietę dotyczącą utrzymania pokrowca w czystości (znaki graficzne).

Nie używaj płynu do zmiękczania tkanin oraz środka czyszczącego na bazie rozpuszczalnika.

 Produkt nie podlega zwrotowi ze względu na ochronę zdrowia oraz ze względów higienicznych zgodnie z Art.38 pkt.5 ustawy z 30 maja 2014r. - Ustawa o prawach konsumenta  (Dz.U. z 24.06.2014r  poz. 827).

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

 

Powiązane wpisy na blogu

Recenzje Recenzje (2)

Recencji: 2 - 0 1 2 3 4 5,00/5
0 1 2 3 4
(5/5
Ocena: 0 1 2 3 4

również polecam pokrowiec na materac, spełnia moje oczekiwania, zamówienie zostało szybko zrealizowane


0 1 2 3 4
(5/5
Ocena: 0 1 2 3 4

polecam pokrowiec na materac z oferty Żyj Łatwiej, szczególnie ze względu na jego trwałość oraz możliwości prania


Produkty powiązane

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.