Rotor do ćwiczeń

GS0103

Nowy produkt

Rotor do ćwiczeń w warunkach domowych to urządzenie, które pomaga przywrócić siłę mięśni, poprawia krążenie, wzmacnia koordynację kończyn górnych i dolnych.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Oceny produktu Oceny produktu:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 ocen

Oceny
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Oceń Recenzje Recenzje

119,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Najbardziej istotnym elementem rehabilitacji osób z ograniczoną sprawnością narządów ruchu są ćwiczenia fizyczne. Dotyczy to wszelkiego rodzaju funkcji motorycznych oraz osób w każdym wieku, także starszych. Kierując się naszą dewizą wychodzenia naprzeciw potrzebom osób oczekujących pomocy w tym zakresie, prezentujemy prosty, a jednocześnie niesłychanie użyteczny przyrząd, jakim jest rotor do ćwiczeń w warunkach domowych. To nieskomplikowane urządzenie pomaga przywrócić siłę mięśni, poprawia krążenie, wzmacnia koordynację kończyn górnych i dolnych, można je bowiem wykorzystywać w ćwiczeniach rąk, stawiając na przykład na stole czy umieszczając na podłodze w ćwiczeniach nóg.

Rotor do ćwiczeń to kompaktowy, bardzo ekonomiczny przyrząd wykonany z wytrzymałej, chromowanej ramy stalowej, wyposażony w dwa ruchome ramiona służące do ćwiczeń, gumowe stopki antypoślizgowe i mechanizm płynnej regulacji oporu. Niewielkich rozmiarów, nie zajmuje dużo miejsca w mieszkaniu i jest na tyle lekki i poręczny, że z łatwością może go przenosić także osoba z ograniczoną sprawnością ruchową.

Rehabilitacyjny rotor do ćwiczeń

jest urządzeniem bardzo przydatnym dla osób, które chcą przywrócić sprawność swoim mięśniom lub poprawić krążenie w kończynach dolnych bez konieczności korzystania z zewnętrznej pomocy i wychodzenia z domu. Dzięki rotorowi można doskonale połączyć przyjemne z pożytecznym, na przykład jednocześnie ćwiczyć i oglądać telewizję. Warto również zwrócić uwagę na estetykę wykonania.

Sklep zyjlatwej.pl oferuje rotor z zieloną obudową.

Zalety produktu:

  • rotor jest wyposażony w stopki gumowe - antypoślizgowe
  • płynna regulacja oporu
  • chromowany
  • wyposażony w płynny mechanizm oporowy
  • do stosowania na podłodze (kończyny dolne) lub na stole (kończyny górne)

W zestawie komplet śrubek i klucz do złożenia rotora

 

 

Powiązane wpisy na blogu

Recenzje Recenzje (0)

Recencji: 0 - 0 1 2 3 4 0/5

Produkty powiązane

Zapisz się do newslettera

Zgodnie z regulaminem, zapisujac sie do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji o promocjach, rabatach i produktach.