Poduszki ortopedyczne – co musisz wiedzieć?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Czy kiedykolwiek użyłeś stwierdzenia „chyba jakoś źle spałem”, aby wyjaśnić swój ból szyi z rana? To może być prawda, ponieważ niewłaściwe spanie często powoduje skurcze mięśni, szczególnie wokół szyi, pleców i ramion. Zaś przebudzenie z dobrego snu może wpłynąć na dobre samopoczucie fizyczne i ostatecznie poprawić ogólne zdrowie psychiczne i emocjonalne.

Poduszka ortopedyczna może poprawić zdolność do spania osoby ze względu na zapewniany przez nią komfort. W rzeczywistości otula szyję i utrzymuje głowę w neutralnej pozycji; w porównaniu do zwykłych poduszek, które unoszą szyję z ramienia i mogą spowodować sztywność karku następnego ranka. Nic nie jest w stanie pomóc komuś dobrze spać w nocy bardziej niż posiadanie bardzo wygodnej poduszki do oparcia głowy.

Poduszka ortopedyczna ma piankę z pamięcią i mikrofibrę, która delikatnie dopasowuje się do krzywizny głowy i szyi, promując w ten sposób prawidłowe ustawienie kręgosłupa. Została zaprojektowana specjalnie w celu konturowania szyi i głowy, zapewniając gładkie i równomierne wsparcie, aby pomóc Twojej głowie, szyi i plecom utrzymać się w odpowiedniej pozycji podczas odpoczynku.

Poduszki ortopedyczne to połączenie wygody użytkowania, wysokiej wytrzymałości oraz korzystnej ceny. Jest to doskonała propozycja dla tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają jakość snu. Dobrej klasy poduszka ortopedyczna zapewnia wysoki komfort snu. To doskonała opcja przede wszystkim dla tych, którzy borykają się z nawracającymi bólami odcinka szyjnego. Poduszki ortopedyczne zmniejszają ryzyko pojawienia się nieprzyjemnych dolegliwości, a też przeciwdziała pogłębieniu się schorzenia.

Komfortowe poduszki ortopedyczne

Poduszka ortopedyczna o innowacyjnej konstrukcji nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Wynika to z faktu, że nie powoduje ona nacisku na odcinek szyjny. To właśnie dzięki temu można uniknąć wielu nieprzyjemnych dolegliwości. W ten sposób można znacząco poprawić jakość snu. Dzięki temu użytkownik budzi się w pełni zrelaksowany i wypoczęty. Poduszka ortopedyczna chroni przez porannymi bólami szyi, karku, czy też ramion. Zapobiega również uporczywym bólom głowy. Na uwagę zasługuje fakt, że poduszki ortopedyczne gwarantują optymalne podparcie niezależnie od pozycji przyjmowanej podczas snu. W tym przypadku panuje pełna dowolność, gdyż ruchy użytkownika nie są w żaden sposób ograniczane.

Poduszki ortopedyczne – hipoalergiczne materiały

Oferowane poduszki ortopedyczne pochodzą od najlepszych producentów. Są to produkty wykonane z certyfikowanych materiałów. Pozostaną one w nienaruszonym stanie pomimo intensywnego użytkowania. Należy podkreślić, że każda poduszka ortopedyczna posiada hipoalergiczną poszewkę. Materiał nie posiada w swoim składzie związków, które mogą wywołać  alergię, czy podrażnienie skóry. Cechują się one także podwyższoną trwałością. Czyszczenie  pokrowca jest wyjątkowo szybkie i bezproblemowe. Nie potrzebujemy do tego specjalistycznych środków, wystarczą ogólnie dostępne środki piorące, co stanowi wielką zaletę.

Wodne poduszki ortopedyczne

W ofercie znajdują się wodne poduszki ortopedyczne, które w wielu przypadkach zapewniają o wiele lepsze podtrzymanie układu kostnego, niż modele tradycyjne. Wybór zależy więc wyłącznie od indywidualnych upodobań. Na uwagę zasługuje fakt, że możemy samodzielnie regulować twardość poduszki. Wszystko zależy od tego, jak dużą ilość wody wlejemy.

To nie koniec! Czytaj dalej:

Koszyk
Scroll to Top
Skip to content